Avionaut Pixel Pro plus baza Isofix

Nowy produkt

Najnowszy model bezkonkurencyjnego fotelika AVIONAUT PIXEL! Udoskonalona wersja gwarantuje ten sam poziom bezpieczeństwa przy jeszcze większym komforcie podróżowania!

Idealny dla wcześniaków z niską wagą urodzeniową.

W CENIE: FOTELIK + BAZA ISOFIX

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 543,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Kraj produkcjiPolska
Gwarancja10 LAT
KIERUNEK JAZDYTyłem
DASZEKTAK
REGULACJA PASÓWTAK
REGULACJA ZAGŁÓWKANie
PASY3-punktowe
MONTAŻpas samochodowy lub baza isofix
ADAC****
ZAKRES WAGOWY0-13
OD URODZENIATak
KOMPATYBILNY Z WÓZKAMIBABY MONSTERS

Więcej informacji

NIEZMIENIONE NAJLEPSZE CECHY FOTELIKA PIXEL:

Wkładka PIXEL dla lepszego ułożenia dziecka

Jedyna w swoim rodzaju wkładka redukcyjna, którą zespół Avionaut zaprojektował we współpracy z autorytetem specjalizującym się w fizjoterapii i rozwoju dziecka. Stabilizuje i zabezpiecza prawidłowe ułożenie ciała, ze zwróceniem szczególnej uwagi na miednicę, główkę i tułów, pozwala utrzymać je w linii prostej. Ma to wpływ zarówno na wygodę maluszka, ale również na jego komfort oddychania i znaczące ograniczenie ewentualnego cofania się treści żołądkowych do przełyku. Dziecko ułożone jest pod prawidłowym kątem, co sprzyja jego prawidłowej postawie i rozwojowi. Wkładka zbudowana jest z kilku stabilizatorów, które wyjmujemy lub dokładamy w zależności od wieku i wzrostu dziecka. Zatem z łatwością dopasujesz fotelik do indywidualnych potrzeb swojego maluszka.

Najlżejszy fotelik na rynku

Model Avionaut Pixel PRO cechuje się też niewielką wagą. Jego masa to zaledwie 2,5 kg, jest to najlżejszy fotelik dziecięcy dla maluszków do 13 kg. Zawdzięczamy to wybranym materiałom oraz nowatorskiej konstrukcji fotelika. Ma to wpływ zarówno na łatwość i szybkość montażu oraz komfort i wygodę jazdy, jak też możliwość korzystania z fotelika na co dzień jako nosidełko dla niemowląt. Każdy rodzic doskonale wie, czym jest dodatkowe kilkadziesiąt gramów. W tym przypadku waga została ograniczona do minimum.

Kompatybilny z bazą Avionaut Isofix IQ

Ważną cechą nowego Pixela PRO jest jego kompatybilność z bazą Avionaut IQ. Baza skraca czas montażu fotelika do samochodu i maksymalizuje jego skuteczność. Avionaut IQ pasuje także do fotelików Pixel, Aerofix oraz Aerofix RWF, dzięki czemu może posłużyć nawet przez 4 lata.

Pasuje do większości wózków bliźniaczych* (sprawdź zanim kupisz!)

Fotelik Pixel Pro pasuje do większości wózków bliźniaczych na tzw adaptery "Maxi Cosi". Pamiętać trzeba jednak, że sam pasujący adapter nie gwarantuje zamocowania JEDNOCZEŚNIE dwóch fotelików na jednym wózku. Zanim samodzielnie dobierzesz fotelik do wózka ZAPYTAJ nas, czy napewno da się zamontować dwa foteliki na Twoim wózku.


TESTY ADAC

Fotelik Pixel Pro spełnia nadal najwyższe standardy bezpieczeństwa posiadając najwyższe noty w testach ADAC.

ZGODNY Z NORMĄ i-Size

Jest to norma, która dotyczy fotelików dziecięcych przeznaczonych dla maluchów ważących do 15 kg. Dotyczy bezpośrednio bezpieczeństwa malucha, ale i wygody małego podróżnika. Fotelik AVIONAUT PIXEL spełnia normę i-Size, a nawet przekracza jej założenia. W przypadku ochrony kręgosłupa fotelik otrzymał aż o 40 punktów procentowych więcej, niż zakłada norma, w przypadku ochrony głowy jest to aż o połowę więcej.

NOWOŚCI W MODELU PIXEL PRO:

EPP - Jeszcze doskonalsze rozwiązanie

Innowacyjnie lekka konstrukcja fotelika Pixel jest możliwa dzięki zastosowaniu opatentowanych rozwiązań umożliwiających użycie nowoczesnego i ultralekkiego materiału EPP. Nowy fotelik - Pixel PRO nie tylko korzysta z tych samych rozwiązań ale nadaje mu również nowy wymiar designu, dzięki czemu fotelik wygląda elegancko jednocześnie zapewniając wysoki komfort użytkowania. Fotelik samochodowy wciąż jest przyjazny środowisku, a jednocześnie zapewnia najwyższy poziom ergonomii i bezpieczeństwa.

TKANINA - Jeszcze bliżej natury

Uzupełnienie klasycznego Pixela o nową, naturalną, delikatną i przede wszystkim jeszcze bardziej przyjazną dziecku tkaninę sprawia, że komfort użytkowania fotelika Pixel Pro wzrasta. Zastosowanie bawełny we wkładce dla noworodka pozwala osiągnąć najwyższy poziom wygody i bezpieczeństwa, poprawiając jednocześnie cyrkulację powietrza między dzieckiem, a wkładką.

DASZEK - Inna perspektywa

Pixel Pro został wzbogacony o nową dłuższą, niezależną budkę, dzięki czemu lepiej chroni Twoje dziecko przed słońcem lub innymi czynnikami zewnętrznymi. Budka została wykonana z poliestrowej elastycznej dzianiny, która zapewnia pełną przepuszczalność powietrza.Tkanina posiada filtr UV, co pozwoli na efektywniejszy odpoczynek podczas podróży. Pixel Pro to nowa, lepsza perspektywa.

FILM REKLAMOWY

Opinie

Napisz opinię

Avionaut Pixel Pro plus baza Isofix

Avionaut Pixel Pro plus baza Isofix

Najnowszy model bezkonkurencyjnego fotelika AVIONAUT PIXEL! Udoskonalona wersja gwarantuje ten sam poziom bezpieczeństwa przy jeszcze większym komforcie podróżowania!

Idealny dla wcześniaków z niską wagą urodzeniową.

W CENIE: FOTELIK + BAZA ISOFIX

17 innych produktów w tej samej kategorii: