Informacja

Nowe produkty

Promocje

Bliźniacze

Wózki bliźniacze. Szerokie, wąskie, jeden za drugim, jeden nad drugim... W naszym sklepie znajdziecie je wszystkie. Solidne i trwałe stelaże, komfortowe zawieszenie i wygodne gondole dla Waszych pociech to niezaprzeczalne atuty wózków podwójnych, które przecież muszą unieść co najmniej dwa razy większy ciężar, niż w przypadku wózków pojedynczy...

Wózki bliźniacze. Szerokie, wąskie, jeden za drugim, jeden nad drugim... W naszym sklepie znajdziecie je wszystkie. Solidne i trwałe stelaże, komfortowe zawieszenie i wygodne gondole dla Waszych pociech to niezaprzeczalne atuty wózków podwójnych, które przecież muszą unieść co najmniej dwa razy większy ciężar, niż w przypadku wózków pojedynczych. Oferujemy wózki dla bliźniąt w zestawach z gondolami, spacerówkami oraz fotelikami różnych producentów. I zawsze potrafimy doradzić, jaki wózek i pierwszy fotelik najlepiej będą Wam pasować.

Więcej

Bliźniacze Jest 93 produktów.

Podkategorie

 • JEDEN OBOK DRUGIEGO

  Wózek dla bliźniąt w układzie jeden-obok-drugiego to bezpośredni jednoczesny kontakt z obydwoma maluchami, to wygoda kierowania wózkiem (możliwość obrotu 360 stopni praktycznie w jednym miejscu), oraz komfort podjazdu na krawężniki (środek ciężkości przesunięty do tyłu). Proponujemy wózki bliźniacze spacerowe, głęboko - spacerowe (gondole plus spacerówki) oraz zestawy 3w1, gdzie oprócz gondol i siedzisk spacerowych otrzymują Państwo dwa foteliki samochodowe 0-13 kg w wielu opcjach.

 • JEDEN NAD DRUGIM

  .

 • JEDEN ZA DRUGIM
 • SPACERÓWKI
 • PRZYCZEPKI ROWEROWE
 • STELAŻE

  W tej kategorii znajdują się same stelaże wózków podwójnych. Do wybranych można dokupić adaptery do fotelików samochodowych.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 93 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 93 elementów