Informacja

Nowe produkty

Promocje

JEDEN OBOK DRUGIEGO

Wózek dla bliźniąt w układzie jeden-obok-drugiego to bezpośredni jednoczesny kontakt z obydwoma maluchami, to wygoda kierowania wózkiem (możliwość obrotu 360 stopni praktycznie w jednym miejscu), oraz komfort podjazdu na krawężniki (środek ciężkości przesunięty do tyłu). Proponujemy wózki bliźniacze spacerowe, głęboko - spacerowe (gondole plus s...

Wózek dla bliźniąt w układzie jeden-obok-drugiego to bezpośredni jednoczesny kontakt z obydwoma maluchami, to wygoda kierowania wózkiem (możliwość obrotu 360 stopni praktycznie w jednym miejscu), oraz komfort podjazdu na krawężniki (środek ciężkości przesunięty do tyłu). Proponujemy wózki bliźniacze spacerowe, głęboko - spacerowe (gondole plus spacerówki) oraz zestawy 3w1, gdzie oprócz gondol i siedzisk spacerowych otrzymują Państwo dwa foteliki samochodowe 0-13 kg w wielu opcjach.

Więcej

JEDEN OBOK DRUGIEGO Jest 70 produktów.

Podkategorie

 • Stelaż + 2 x gondola
 • Stelaż + 2 x gondola +...
 • 2w1

  WÓZEK 2w1 oznacza na naszej stronie zestaw: stelaż wózka + 2 x gondola, 2 x spacerówka.

 • 3w1

  WÓZEK 3w1 oznacza na naszej stronie zestaw: stelaż wózka + 2 x gondola + 2 x spacerówka + 2 x fotelik samochodowy. W takim zestawie zawsze jest adapter do wpięcia fotelików do wózka.

 • 4w1

  Wózek 4 w 1 oznacza na naszej stronie zestaw: stelaż wózka, 2 x gondola, 2 x spacerówka, 2 x fotelik samochodowy, 2 x baza samochodowa do fotelika. Adapter do wpięcia fotelików do wózka jest zawsze w komplecie.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 70 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 70 elementów