Baby Safe Rhodesian

Nowy produkt

Fotelik obrotowy 0-13 kg.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 056,10 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

BabySafe Rhodesian - Fotelik Samochodowy 0-18 kg

 

Fotelik Samochodowy Rhodesian od BabySafe to nowy model gwarantujący bezpieczne przewożenie dzieci, zgodne z nowymi normami bezpieczeństwa oraz wiele praktycznych funkcji, które sprawdzą się podczas użytkowania. Na pierwszym miejscu bezpieczeństwo - to częste słowa rodziców. Jeśli na to stawiasz, model BabySafe Rhodesian spełni Twoje oczekiwania.

 

Obrót 360 stopni.
Dzięki praktycznemu i trwałemu montażowi na bazie Isofix, BabySafe Rhodesian zapewnia łatwe i praktyczne umieszczanie malutkiego dziecka w foteliku. Jednym ruchem obrócimy fotelik tak, by był przodem do nas, co umożliwi nam bezpieczne i dokładne zapięcie i posadzenie dziecka.

Mięciutka wkładka

 

Wewnątrz wózka, znajduje się dodatkowa wkładka dla noworodków, z termoplastycznej pianki, która zapewni wygodę i przyjemność z jazdy. No i oczywiście taka wkładka jest praktycznie konieczna, gdy mówimy o przewożeniu noworodków. Zatem jest to kolejny czynnik bezpieczeństwa.

Ochrona boczna Side Protect

 

W BabySafe Rhodesian zamontowane zostały boczne absorbery, które umieszczone na boku skorupy fotelika pochłaniają część obrażeń, które w innym przypadku spadłyby na dziecko w momencie kolizji bocznej.

Zastosowane normy bezpieczeństwa

 

Zgodnie z najbardziej rygorystycznymi normami bezpieczeństwa, do pewnego momentu dziecko należy przewozić tyłem do kierunku jazdy. Stanowi to ochronę dla malutkich dzieci, by w momencie zderzenia czołowego odebrały zdecydowanie mniej obrażeń. Po przekroczeniu określonego pułapu wiekowego, fotelik należy ustawić przodem do kierunku jazdy.

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

 

To kolejny aspekt zapewniający bezpieczne podróżowanie. Wyposażone są w dodatkowy system wkładek, które ochraniają szyję.

 

Obszerna skorupa
Obszerna, stabilna skorupa fotelika to dodatkowe zabezpieczenie i gwarancja tego, że w momencie zderzenia, fotelik samochodowy przyjmie większość siły obrażeń.

Baza Isofix /wbudowany Isofix:
W zestawie
Grupa wagowa:
0-18 kg
Jednoczesna regulacja wysokości uprzęży i zagłówka:
Tak
Kierunek montażu:
Przodem lub tyłem
Montaż przodem od-do:
9-18 kg
Montaż tyłem od-do:
0-18 kg
Norma I-Size:
Nie
Obrotowe siedzisko:
Tak
Ocena ADAC:
-
Pochylane oparcie:
Tak
Sposób montażu:
Złącza Isofix
Tapicerka zdejmowana do prania:
Tak
Waga (kg):
14
Wiek dziecka w przybliżeniu:
0-4 lata
Wkładka redukcyjna dla noworodka:
Tak
Wskaźniki prawidłowego montażu:
Tak

Opinie

Napisz opinię

Baby Safe Rhodesian

Baby Safe Rhodesian

Fotelik obrotowy 0-13 kg.

30 innych produktów w tej samej kategorii: