Podwójny laktator muszlowy bez użycia rąk NOWOŚĆ

Nowy produkt

Jesteś mamą bliźniaków i brakuje Ci rąk?? Przynajmniej w trakcie odciągania pokarmu możemy Ci w tym pomóc! Najnowszy laktator BEZ UŻYCIA RĄK!

Ten produkt można zobaczyć w naszym sklepie stacjonarnym.

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

wysyłka 24h

Ostatnie egzemplarze!

262,60 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Bezprzewodowy laktator TWINNY umożliwi Ci wykonywanie wielu czynności w tym samym czasie – tak jak lubisz! Wystarczy, że schowasz go w biustonoszu do karmienia. On będzie odciągał pokarm, a Ty zajmiesz się innymi zadaniami, których w życiu mamy nie brakuje.

TWINNY to podwójny laktator elektryczny, więc w zależności od okoliczności i potrzeb użyjesz go na jednej lub obu piersiach. Dyskretny i lekki – dzięki takiemu pomocnikowi zyskasz swobodę ruchu i więcej czasu.
To Ty decydujesz, czy laktator chcesz używać na jednej czy na dwóch piersiach, gromadząc w ten sposób więcej pokarmu. Obie muszle połączysz specjalnym drenem, którego długość dopasujesz do własnych preferencji.
Elektryczny laktator muszlowy TWINNY jest bezprzewodowy – ma wbudowany akumulator. Jest lekki, więc schowany w staniku do karmienia pomoże Ci dyskretnie odciągnąć pokarm w każdych warunkach.
ZALETY:
- TRÓJFAZOWY laktator działa na 9 poziomach regulacji mocy ssania. Do dyspozycji masz aż 3 tryby pracy – pobudzanie laktacji, głębokie odciąganie pokarmu oraz podwójną częstotliwość – idealną do opróżnienia piersi. 
- HIGIENICZNY Masz pewność, że odciąganie pokarmu odbywa się w higieniczny i bezpieczny sposób. Specjalna membrana i zaworek zabezpieczają urządzenie, więc pokarm nie przedostaje się do pompy i drenu. 
- ŁATWY W OBSŁUDZE Na czytelnym wyświetlaczu sprawdzisz, w jakim trybie i na jakim stopniu odsysania działa laktator. Skontrolujesz również czas pracy oraz stan baterii. Duże przyciski sprawiają, że obsługa urządzenia jest bezproblemowa. 
- UNIWERSALNY W zestawie, dla każdej muszli, znajdziesz podstawowy lejek w rozmiarze 28 mm oraz dwa reduktory: 21 mm i 24 mm. Dzięki temu dopasujesz rozmiar lejka do swojej brodawki. Części te są wykonane z miękkiego silikonu, więc nie podrażnią Twojej skóry. 
- DŁUGI CZAS PRACY Laktator trójfazowy pracuje na w pełni naładowanej baterii do 2 godzin. Ma tryb automatycznego wyłączenia się po 30 minutach. Naładujesz go szybko za pomocą kabla USB-C.
- BEZPIECZNY Zadbaliśmy o wysoką jakość produktu. Podwójny laktator muszlowy TWINNY jest wykonany ze specjalnego tworzywa przeznaczonego do kontaktu z żywnością.

TRYBY PRACY

1. Tryb odciąganie – w tym trybie siłę ssania ustawisz w zakresie od 1 do 9. Poszczególne poziomy różnią się od siebie siłą ssania – od niskiej do wysokiej.

2. Tryb 2 w 1, czyli pobudzanie i masaż – cykl złożony z 8 ruchów masujących, po których następuje 1 ruch ssący. Tryb ten zalecany jest do kojenia bólu przepełnionych piersi i pobudzenia ich w celu odciągania większej ilości pokarmu w krótszym czasie.

3. Tryb podwójnej częstotliwości tryb łączący zalety naprzemiennego ssania, tj. z dużą i małą siłą. Cykl ssania o zmiennej sile (słabo – przerwa – mocno) skutecznie pomaga w pobudzaniu wklęsłych brodawek.

3 wymienne lejki! Czy wiesz, że to nie wielkość piersi, a rozmiar brodawki decyduje o tym, czy laktator będzie dobrze dobrany? Wybierając laktator TWINNY masz niemal 100% pewność, że będzie on dla Ciebie idealny. Dlaczego?

1000-laktator-muszlowy-elektryczny-shell

Zestaw wyposażyliśmy aż w 3 rozmiary lejka:
podstawowy - 28 mm (wbudowany w laktator) i 2 wymienne wkładki – lejki w rozmiarach 21 mm i 24 mm. Dzięki temu dobierzesz odpowiedni rozmiar lejka do Twojej brodawki.

Jak dopasować odpowiedni lejek?
- Zmierz w milimetrach średnicę brodawki sutkowej u jej podstawy, nie uwzględniaj otoczki.
- Jeśli średnica Twojej brodawki wynosi 17/18 mm wybierz lejek w rozmiarze najmniejszym – 21 mm.
- Przy brodawce 19 -21 mm, lejek w rozmiarze 24 mm będzie idealną opcją.
- Dla większej brodawki – 23/25 mm odpowiedni będzie lejek wbudowany w laktator.

W ZESTAWIE:

  • laktator muszlowy TWINNY, 2 muszle
  • dren, rurka zasilająca drugą muszlę
  • 2 silikonowe reduktory lejka o średnicy 21 mm i 24 mm
  • przewód do ładowania USB-C
  • woreczek do przechowywania
  • pojemność muszli 150 ml
  • waga pojedynczej muszli 277 g
  • pojemność baterii 1100 mAh
  • czas pracy na w pełni nakładowej baterii: około 120 min

Opinie

Napisz opinię

Podwójny laktator muszlowy bez użycia rąk NOWOŚĆ

Podwójny laktator muszlowy bez użycia rąk NOWOŚĆ

Jesteś mamą bliźniaków i brakuje Ci rąk?? Przynajmniej w trakcie odciągania pokarmu możemy Ci w tym pomóc! Najnowszy laktator BEZ UŻYCIA RĄK!

Ten produkt można zobaczyć w naszym sklepie stacjonarnym.

30 innych produktów w tej samej kategorii: