EasyGo Echo

Nowy produkt

Ultra lekki i zwrotny wózek dla dwójki dzieci ECHO marki EASYGO – dla bliźniąt i dzieci rok po roku

Więcej szczegółów

12 Przedmioty

1 381,30 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Marka EASYGO od ponad 15 lat jest wiodącym producentem wózków dla bliźniąt i dzieci rok po roku. Nasze doświadczenie przekłada się na powstawanie coraz to lepszych wózków dla Waszych dzieci. Zaprojektowanie dobrego wózka dla dwójki dzieci nie jest prostym zadaniem, ponieważ trzeba połączyć komfort dzieci z gabarytami i wagą wózka, które sprawią, że będzie on wygodny w prowadzeniu i zmieści się w standardowych drzwiach w domu, sklepie czy windzie. Tak właśnie powstał wózek dziecięcy EASYGO ECHO - łącząc komfort dzieci z komfortem rodziców.

ECHO jest wózkiem spacerowym dla bliźniąt lub dzieci rok po roku, ale można go rozbudować do zestawu 2w1 lub kombinacji jednego siedziska i jednej gondoli poprzez dokupienie wkładów niemowlęcych często nazywanych miękkimi gondolami. Siedziska zamontowane są obok siebie i są certyfikowane dla dzieci od narodzin do 22 kg. Miękkie gondole montuje się bezpośrednio na rozłożonym do pozycji leżącej siedzisku. Dzięki możliwości demontażu budek przeciwsłonecznych, po zamontowaniu gondoli rodzic widzi dziecko w trakcie prowadzenia wózka.

Łatwość prowadzenia, zwrotność i bezproblemowe podbicie sprawiają, że ECHO prowadzi się lepiej niż większość wózków pojedynczych. Dzieje się tak dzięki idealnemu wyważeniu wózka zapewniającemu właściwe dociążenie przednich kół oraz łatwe przechylenie wózka do tyłu podczas wjeżdżania na krawężnik.

Innowacyjny system 3 amortyzatorów na tylnej osi wózka i 3 amortyzowanych przednich kół pozwala na komfortową jazdę na różnych nawierzchniach. Tylne sprężyny zostały poddane specjalnemu procesowi hartowania, aby dłużej zachowywały swoją sprężystość nawet przy maksymalnym obciążeniu 44 kg.

Ultra niska waga wózka bliźniaczego ECHO sprawia, że jest on najlżejszym wózkiem dla dwójki dzieci o tych gabarytach na rynku. ECHO w wersji z dwoma siedziskami waży zaledwie 12,90 kg. Tak niską wagę udało się ją osiągnąć dzięki zastosowaniu specjalnego stopu aluminium na głównych elementach stelaża wózka.

Dzięki systemowi składania DUAL FOLD (dwa punkty składania) wózek ECHO składa się do rozmiaru niewielkiej kostki, mimo że po rozłożeniu jest dużym wygodnym wózkiem spacerowym. Co ważne, system składania obsługiwany jest jedną ręką, a wózek samodzielnie stoi po złożeniu. Elementy tapicerki nie dotykają do ziemi, więc nie zostaną przypadkowo zabrudzone. Wózek posiada również automatyczną blokadę, która pozwala wygodnie przenosić go po złożeniu.

Częstą wadą wózków dla dwójki dzieci podróżujących obok siebie jest zbyt duża szerokość uniemożliwiająca przejechanie przez drzwi. ECHO nie ma tego problemu. Stelaż wózka został tak wyprofilowany, że tylne koła nie wystają poza linię siedzisk i szerokość wózka wynosi zaledwie 78 cm przy zachowaniu wygodnej szerokości siedzisk.

W zestawie z wózkiem otrzymujesz folię przeciwdeszczową z wywietrznikami, która zakrywa całą tapicerkę wózka oraz 2 ciepłe pokrowce na nóżki, aby cieszyć się spacerem w każdych warunkach atmosferycznych.

Czy można oczekiwać od wózka dla dwójki dzieci czegoś więcej?

GŁÓWNE ZALETY WÓZKA EASYGO ECHO:

- niska waga 12,90 kg

- duży wózek spacerowy, który składa się w niewielką kostkę,

- szerokość pozwalająca przejechać przez drzwi, przy zachowaniu komfortu dla dzieci,

- doskonałe właściwości jezdne,

- bardzo dobra amortyzacja,

- możliwość rozbudowania wózka do zestawu 2w1 lub wózka z jednym siedziskiem i jedną gondolą,

- folia przeciwdeszczowa w zestawie,

- 2 pokrowce na nóżki w zestawie.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

- wózek dziecięcy dla bliźniąt lub dzieci rok po roku od narodzin do 22 kg zgodnie z normą EN 1888-1:2018 i EN 1888-2:2018,

- system składania DUAL FOLD obsługiwany jedną ręką,

- automatyczna blokada złożonego wózka,

- siedziska zamontowane obok siebie,

- możliwość zamontowania wkładów niemowlęcych (tzw. miękkich gondoli),

- niezależne 3-stopniowe regulacje oparć od pozycji w pełni leżącej do w pełni siedzącej,

- niezależne 2-stopniowe regulacje podnóżków,

- niezależne barierki z możliwością odchylenia na bok,

- 5-punktowe pasy bezpieczeństwa,

- wentylowana tkanina na siedzisku i oparciu,

- wygodna poduszka pod główkę dziecka,

- 2 pojemne koszyki pod wózkiem,

- bardzo dobra amortyzacja z 3 amortyzatorami na każdej osi,

- samonastawne przednie koła,

- łatwe podbicie wózka,

- 2 niezależne budki przeciwsłoneczne z dodatkowymi rozpinanymi sekcjami, daszkami i dużymi panelami wentylacyjnymi w tylnej części,

- praktyczne zamykane kieszonki w tylnej części,

- hamulec blokowany i odblokowywany naciśnięciem od góry (wygodna obsługa również w sandałach i klapkach),

 

Wymiary:

Rozłożony wózek: 106 x 78 x 79 cm

Złożony wózek: 56 x 78 x 50 cm

Szerokość siedziska: 30 cm

Wysokość oparcia: 44 cm

Głębokość siedziska: 23 cm

Długość podnóżka: 18 cm

Średnica kół (przednie/tylne): 17 cm/25 cm

Waga : 12,90 kg

 

Opinie

Napisz opinię

EasyGo Echo

EasyGo Echo

Ultra lekki i zwrotny wózek dla dwójki dzieci ECHO marki EASYGO – dla bliźniąt i dzieci rok po roku

30 innych produktów w tej samej kategorii: