Torba do wózka Bumprider Connect/Connect 2

Nowy produkt

Stylowa i praktyczna torba do wózka Connect, którą można przymocować do wózka za pomocą magnesów lub używać niezależnie. KOLOR CZARNY

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

308,94 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Torba mocowana do wózka za pomocą magnesów

Fenomenem torby jest możliwość doczepienia jej po boku wózka do jego magnesów - w ten sposób torba jest bezpiecznie przymocowana i zapewnia szybki dostęp do potrzebnych rzeczy - zarówno rodzicowi jak i maluchowi podróżującemu w wózku.


Mocowanie i odczepianie torby po boku

Bezpieczne połączenie z magnesami wózka zapewniamy dzięki specjalnym otworom w torbie na magnesy wózka. Wystarczy nałożyć otwory na wystające magnesy wózka i docisnąć. Torba automatycznie zabezpiecza się na wózku. Aby odczepić torbę od magnesów, należy przekręcić magnesy a wtedy torba automatycznie wypnie się z nich - dzięki temu, możemy torbę przenosić i używać jej niezależnie.
Torbę montujemy zawsze po prawej stronie wózka.


Stylowa torba nie tylko do wózka

Torba do wózka Connect została pięknie wykonana i można używać jej jako zwykłą torbę na ramię dzięki załączonemu paskowi.


Elementy torby i pojemność

Torba posiada jedną, główną przegrodę, do której możemy włożyć wszystkie najpotrzebniejsze artykuły podczas spaceru. Wewnątrz znajdziemy dużą kieszonkę wykonaną z siateczki, podzieloną na dwie części - większą i mniejszą. Torba posiada również mniejszą kieszonkę, która idealnie sprawdzi się do przechowywania kluczy czy dokumentów.
Torba wyposażona jest w dwa uchwyty pozwalające ją przenosić z miejsca na miejsce.
W zestawie znajdziemy również matę do przewijania, którą składamy i zapinamy na rzep - dla łatwego przechowywania i oczszędności miejsca w torbie. Wymiar maty do przewijania: szer. 34 x dł. 55 x gr. 1 cm. Mata posiada również 2 kieszonki.
Na zewnątrz torba posiada cztery dodatkowe kieszenie - dwie duże (z przodu i z tyłu) oraz dwie małe po bokach.
Maksymalne obciążenie torby zamocowanej na wózku to 2,5 kg.

Opinie

Napisz opinię

Torba do wózka Bumprider Connect/Connect 2

Torba do wózka Bumprider Connect/Connect 2

Stylowa i praktyczna torba do wózka Connect, którą można przymocować do wózka za pomocą magnesów lub używać niezależnie. KOLOR CZARNY

30 innych produktów w tej samej kategorii: