Tylko online

Materac do łóżeczka TRIO VISCO-COMFORT 120x60

Nowy produkt

Niezwykłe przyjemny materac do łóżeczka, czyli Baby’s Zone TRIO VISCO - COMFORT. Materacyk w rozmiarze 120 x 60 cm w komplecie z pokrowcem Basic.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

251,22 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Informacje:

  • wysokość materaca: 11-12 cm
  • 5 stref twardości - 5 stref twardości w kontrucji materaca zapewnia optymalne ortopedyczne podparcie dla ciała dziecka
  • pianka poliuretanowa N - wysokiej jakości pianka o dużej twardości
  • pianka viscoelastyczna - tzw. pianka z pamięcią, która pod wpływem naturalnej temperatury ciała idealnie dopasowuje się, dając optymalne podparcie dla kręgosłupa dając bardzo wysoki komfort snu

 

Ten materac dla dziecka posiada 5 strefową konstrukcję, która to została tak zaprojektowana, aby wspierać prawidłowy rozwój kręgosłupa już od pierwszych chwil życia. Ponadto materace marki Baby's Zone powstałą przy użyciu wyselekcjonowanych i certyfikowanych surowców odpowiadających najwyższym standardom. 

Konstrukcja materaca Baby’s Zone TRIO VISCO - COMFORT na tle innych materacyków wyróżnia się wyjątkową pianką Viscoelastyczną. Charakterystyczną cechą tego rodzaju pianki jest tzw. "pamięć". Oznacza to, że pianka Viscoelastyczna pod wpływem naturalnej temperatury ciała doskonale dopasowuje się do jego kształtu, zapewniając idealne podparcie kręgosłupowi oraz zwiększa komfort snu. Niektórzy twierdzą, że daje one uczucie spania jak na chmurce. 

Kolejnym atutem w budowie materaca dziecięcego TRIO VISCO - COMFORT jest pianka poliuretanowa N, która posiada dużą twardość. Dzięki temu materac ten wspiera prawidłowy rozwój kręgosłupa u niemowlaka.

Co ważne, materac dla dziecka TRIO VISCO - COMFORT posiada pionowe i poziome kanały wentylacyjne, które  wpływają na poprawę cyrkulacji powietrza, ułatwiając odparowanie wilgoci i CO2. Zapobiega to nadmiernemu poceniu i zapewnia zdrowy i przyjemny sen. 

Rama materaca dziecięcego TRIO VISCO - COMFORT została tak zaprojektowana, aby poprawiać bezpieczeństwo i wspierać naukę chodzenia, gdy maluszek zacznie stawać przy szczebelkach łóżeczka, rama da mu dodatkowe wsparcie dla stóp.

Opinie

Napisz opinię

Materac do łóżeczka TRIO VISCO-COMFORT 120x60

Materac do łóżeczka TRIO VISCO-COMFORT 120x60

Niezwykłe przyjemny materac do łóżeczka, czyli Baby’s Zone TRIO VISCO - COMFORT. Materacyk w rozmiarze 120 x 60 cm w komplecie z pokrowcem Basic.

30 innych produktów w tej samej kategorii: