Tylko online

Maxi Cosi Coral

Nowy produkt

Całkowicie innowacyjny fotelik marki Maxi Cosi.

fotelik  0-13kg  wzrost: 45-75cm

Więcej szczegółów

25 Przedmioty

wysyłka 7 dni

1 170,48 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Maxi-Cosi Coral

fotelik  0-13kg  wzrost: 45-75cm

Innowacyjny fotelik od Maxi- Cosi posiadający wyjmowane siedzisko ze skorupy fotelika sprawia, że Twoje dziecko może być jeszcze bliżej Ciebie. Dzięki tej wyjątkowej funkcji fotelik ten jest bardzo lekki, a podróże z dzieckiem stają się przyjemnością.  

Maxi-Cosi wprowadzając innowacje, nie zapomniało o najważniejszym- bezpieczeństwie. Fotelik spełnia normy bezpieczeństwa homologacji i-Size i zapewnia Twojemu dziecku zawsze bezpieczną podróż.

maxi-cosi-coral-1.jpg

Funkcjonalność fotelika

maxi-cosi-coral-2.jpg

Większa bliskość pomiędzy rodzicem, a dzieckiem

Fotelik składa się z dwóch części, siedziska oraz skorupy. Siedzisko jest wyjmowane, a dzięki wysuwanym rączkom siedzisko możesz nosić osobno od skorupy, daje Ci to większe możliwości i większą bliskość z Twoim maleństwem.

Lekki jak piórko

Wyjmowane, lekkie siedzisko Maxi-Cosi Coral waży zaledwie 1,7 kg, co sprawia że fotelik ten jest wyjątkowo lekki. Bezproblemu zniesiesz dziecko w nim po schodach, czy przeniesiesz dziecko z domu do dalej zaparkowanego samochodu.

maxi-cosi-coral-3.jpg
maxi-cosi-coral-4.jpg

Komfortowy 

Miękka wkładka dla noworodka zapewni Twojemu dziecku idealne dopasowanie w foteliku, a po wyjęciu wkładki, również starsze dziecko będzie miało zapewnione maksimum komfortu podczas jazdy. 

Wyjątkowo bezpieczny

Maxi-Cosi Coral spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa homologacji i-Size. Posiada też dziękowe oraz wizualne wskaźniki potwierdzające poprawną instalacje fotelika. Możesz więc jeździć spokojnie, mając pewność, że fotelik zapewnia maksymalne bezpieczeństwo Twojemu dziecku.

maxi-cosi-coral-5.jpg

Kompatybilność

maxi-cosi-coral-6.jpg

Fotelik skłąda się z dwóch części- siedziska i skorupy. Samo siedzisko jest lekkie i wygodne do przenoszenia, ale również skorupa wyposażona jest w wygodną rączkę do przenoszenia. fotelik kompatybilny jest z bazami ISOFIX, pasuje również do większości ram wózków, a jego instalacja jest bardzo prosta. Ciesz się więc wygodą i mobilnością z Maxi-Cosi Coral!

Opinie

Napisz opinię

Maxi Cosi Coral

Maxi Cosi Coral

Całkowicie innowacyjny fotelik marki Maxi Cosi.

fotelik  0-13kg  wzrost: 45-75cm

30 innych produktów w tej samej kategorii: