Avionaut Glider Comfy

Nowy produkt

Fotelik w przedziale wagowym 9-25 kg, ustawienie przodem, odchylany.

Ten fotelik można zobaczyć w naszym sklepie stacjonarnym.

Więcej szczegółów

40 Przedmioty

dostawa od 3 do 7 dni

462,04 zł

  • C.02
  • C.03
  • C.04
  • C.01

Dodaj do listy życzeń

Opis

KIERUNEK JAZDYPrzodem
REGULACJA PASÓWTAK
REGULACJA ZAGŁÓWKATAK
PASY5-punktowe
MONTAŻpas samochodowy
ZAKRES WAGOWY9-25
OD URODZENIANie
TOP TETHERNie
ODCHYLANIETak

Więcej informacji

Fotelik Avionaut Glider Comfy został zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce. Glider to fotelik adresowany do małych odkrywców, którzy mają bezpiecznie poznawać świat z perspektywy samochodu. Konstrukcja oparcia i siedziska daje dziecku maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Materiały, które zostały wykorzystane w foteliku Avionaut Glider Comfy zapewniają optymalną cyrkulację powietrza, a specjalny ergonomiczny kształt siedziska dodatkowo zwiększa wygodę dziecka. Wysoką klasę bezpieczeństwa Avionaut Glider Comfy potwierdziły liczne niezależne testy europejskie.

Bezpieczeństwo

Avionaut Glider chroni dziecko również w przypadku zderzenia bocznego, dzięki dużemu regulowanemu zagłówkowi wykonanemu z materiału EPP, który pochłania energię podczas zderzenia bocznego. Ponadto specjalnie zaprojektowane komfortowe, miękkie skrzydła zagłówka dodatkowo chronią głowę dziecka.

Jeden zamiast dwóch

Dzięki unikatowej konstrukcji, możliwości regulowania pasów bezpieczeństwa oraz zagłówka Avionaut Glider jest dostosowany już do dzieci od około 9 miesiąca życia. Fotelik obejmuje aż dwie grupy wagowe 9-18 kg i 15-25 kg, zarówno w jednej jak i drugiej grupie zapewniając maksimum bezpieczeństwa i komfortu podróży.

Opinie

Napisz opinię

Avionaut Glider Comfy

Avionaut Glider Comfy

Fotelik w przedziale wagowym 9-25 kg, ustawienie przodem, odchylany.

Ten fotelik można zobaczyć w naszym sklepie stacjonarnym.

30 innych produktów w tej samej kategorii: