Joie i-HarbourTM

Nowy produkt

Poznaj przytulny fotelik obrotowy, który zapewni Twojemu maluchowi bezpieczeństwo dzięki najbardziej aktualnemu certyfikatowi i-Size, ochronie przed uderzeniami bocznymi i wygodnej pozycji rozłożenia dla dzieci od urodzenia do ok. 4 roku życia.

Więcej szczegółów

6 Przedmioty

1 868,29 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

KIERUNEK JAZDYTyłem lub przodem
REGULACJA PASÓWTAK
REGULACJA ZAGŁÓWKATAK
MONTAŻisofix
ZAKRES WAGOWY0-18
OD URODZENIATak
ODCHYLANIETak
i-Size (R129)Tak

Więcej informacji

System Obrotowy Encore
i-Harbour jest częścią Systemu Obrotowego Encore, który zmienia się tak, aby zapewnić bezpieczeństwo dla rosnącego dziecka już od urodzenia aż do 4 roku życia. Dzięki dostosowaniu do najnowszych aktualizacji standardu bezpieczeństwa R129, certyfikacji i-Size, instalacji ISOFIX i bezproblemowej zmianie sposobu montażu z tyłem na przodem do kierunku jazdy, ten obrotowy fotelik samochodowy spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa w najdrobniejszych szczegółach, co czyni go najlepszym pakietem ochronnym dla Twojego dziecka.


Obrót przy użyciu jednej ręki

Dzięki jednoręcznym aktywatorom obrotu Simple Swivel™ po obu stronach siedziska, które są umieszczone dokładnie tam, gdzie naturalnie sięgasz, zmiana kierunku nie może być prostsza. Płynny obrót o 360° zapewnia bezproblemowe wkładanie i wyjmowanie dziecka oraz płynne zmiany kierunku przewożenia fotelika z tyłem na przodem do kierunku jazdy.

Przytulna pozycja odchylenia
Fotelik z 5-stopniową regulacją pozycji odchylenia bez problemu spełni potrzeby Twojego dziecka przewożonego zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Fotelik dostosujesz do oczekiwań dziecka bez konieczności ponownej instalacji. Niezależnie od tego, czy fotelik jest skierowany przodem, czy też tyłem do kierunku jazdy, rodzice mogą szybko dostosować pozycję fotelika, aby uzyskać bez wysiłku luksusowy komfort dla swojego dziecka.

Ochrona przed uderzeniem bocznym
Upewnij się, że każda przygoda zostaje po bezpiecznej stronie dzięki ekskluzywnemu zagłówkowi Tri-Protect™ z pianką z pamięcią Intelli-Fit™, która została zaprojektowana z myślą o optymalnej ochronie głowy i szyi dziecka. Pochłaniając wstrząsy w czasie kolizji, chroni ona delikatne głowy i szyje dzieci w razie wypadku.

Zagłówek rosnący wraz z dzieckiem
6-stopniowa, jednoczesna regulacja zagłówka i uprzęży za pomocą jednej ręki eliminuje kłopoty z ponownym przewlekaniem uprzęży i zapewnia odpowiednie dopasowanie dla każdego dziecka.

  • Spełnia najwyższe standard bezpieczeństwa R129 i posiada certyfikat i-Size dla bezpiecznego dopasowanie do Twojego pojazdu

  • Kompatybilny z i-Base™ Encore jako część Systemu Obrotowego Encore

  • Obrót o 360° na obrotowej bazie ułatwiający wkładanie i wyjmowanie dziecka. Aktywatory obrotowe Simple Swivel™ po obu stronach siedziska, umieszczone tam, gdzie naturalnie sięgasz, aby bez wysiłku obracać fotelikiem

  • Zagłówek Tri-Protect™ zapewniający bezpieczeństwo dzięki trzem warstwom ochrony umieszczonym wewnątrz zagłówka, w tym warstwie z opatentowanej pianki z pamięcią Intelli-Fit™

  • Odpinany panel Guard Surround Safety™ zapewnia dodatkową ochronę przed uderzeniami bocznymi

  • Rozszerzalna przestrzeń wokół karku dziecka w chwili podwyższania uprzęży naramiennej

  • Wewnętrzna skorupa siedziska ze wzmocnionej stali w celu zwiększenia integralności strukturalnej

  • 3-częściowy wkładka z zagłówkiem dla niemowlaka dla indywidualnego dopasowania i 6-stopniowy system Grow Together™ zagłówka i uprzęży, który umożliwia jednoczesną regulację bez konieczności ponownego przewlekania uprzęży

  • 5 pozycji odchylenia fotelika do użytku zarówno tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy

  • 5-punktowa uprząż z miękkimi, wyściełanymi osłonami

 • Łatwy mechanizm napinania uprzęży zabezpieczającej jednym ruchem ręki
 • Model: C2104
  Waga: siedzisko 7,4 kg | podstawa 7,1 kg
  Użycie: 40-105 cm, ≤ 18,5 kg
  Wymiary przodem do kierunku jazdy: 67,3 x 52,8 x 56–63 cm (dł. x szer. x wys.)
  Wymiary tyłem do kierunku jazdy: 72,3 x 52,8 x 49–55 cm (dł. x szer. x wys.)
  Certyfikat zgodności: ECE R129/03

Opinie

Napisz opinię

Joie i-HarbourTM

Joie i-HarbourTM

Poznaj przytulny fotelik obrotowy, który zapewni Twojemu maluchowi bezpieczeństwo dzięki najbardziej aktualnemu certyfikatowi i-Size, ochronie przed uderzeniami bocznymi i wygodnej pozycji rozłożenia dla dzieci od urodzenia do ok. 4 roku życia.

30 innych produktów w tej samej kategorii: