Laktator podwójny Neno Bueno

Nowy produkt

Niezwykle elegancki wygląd, solidne wykonanie i prostota użytkowania, to wszystko sprawia, że podwójny laktator Neno Bueno jest wyjątkowy.

Ten produkt można zobaczyć w naszym sklepie stacjonarnym.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

wysyłka 24h

Ostatnie egzemplarze!

324,39 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Nowoczesny jak Twój smartfon

Przyzwyczaiłaś się do tego, że przedmioty codziennego użytku obsługujesz dotykowo, że szybko reagują na każde skinienie palca, i że zaskakują minimalistycznym, nowoczesnym designem. Chcesz tego samego od swojego laktatora? Proszę bardzo - oto Neno Bueno.
Laktator elektryczny Neno Bella ma panel dotykowy, na którym widzisz czas odciągania oraz aktualne parametry laktatora: tryb i poziom ssania.

Mobilnie


Neno Bueno jest również tak mobilny, jak Twój smartfon. Laktator nie jest na baterie, tylko ładowany przez kabel USB, dzięki czemu jest lekki i mobilny.
Pełną mobilność można osiągnąć dzięki specjalnemu gorsetowi do laktatorów. Do tego laktatora będzie pasował zarówno gorset Medeli jak i gorset Lansinoh.

 

Dwie fazy odciągania

Podobnie jak dziecko rozpoczyna ssanie piersi od pobudzenia wypływu pokarmu, tak i ten laktator posiada fazę ssania zaprojektowaną tak, aby stymulować piersi do rozpoczęcia produkcji. Pierwsza faza ssania tego laktatora wyróżnia się szybkością. Ten tryb można dodatkowo regulować na 5 poziomach siły ssania.

Po ok. dwóch minutach ssania zaczyna płynąć pokarm. Czasami wydobywają się kropelki, a czasami oksytocyna zamienia Twoją brodawkę w mały prysznic, z którego z wielkim podciśnieniem tryska mleko. Wówczas dziecko zmienia tryb ssania - stymuluje pierś wolniej, pobierając jednocześnie większą ilość pokarmu. Wolne zassania dziecka mają służyć dobremu opróżnieniu piersi. 

Ten laktator odzwierciedla świetnie również i tę drugą fazę ssania dziecka, którą możemy dostosować do swoich potrzeb w aż 9 poziomach.

Ale te lejki... Wow!

Jeśli trochę mnie znasz, wiesz, że szczególną uwagę zwracam na lejki.
Ta część laktatora dotykająca bezpośrednio piersi wykonana jest z delikatnego w dotyku, giętkiego silikonu o mlecznym kolorze i subtelnym, kwiatowym grawerze.

Lejki wykonane z tego bezpiecznego,  japońskiego silikonu dają przyjemne doznanie w czasie tych długich minut korzystania z laktatora. Użycie bardziej elastycznego materiału w konstrukcji lejków sprawia, że bezpieczniej odciągamy pokarm.

Przy plastikowych lejkach Mamy mają tendencję do mocnego dociskania ich po to, aby uzyskać szczelność. Ten miękki silikon w lejkach Neno sprawia, że nawet mocniejszy docisk rozkłada się na piersi równomiernie, dzięki czemu nie będzie powodował zatykania kanalików mlecznych w gruczole piersiowym.

Rozmiary tunelów lejka

W zestawie znajdziesz lejki o rozmiarze 24 mm. Będą pasowały na Ciebie, jeśli Twoje brodawki mają wielkość ok. 20 - 22 mm. W ofercie marki Neno znajdziesz lejki w rozmiarze 21 i 27 mm.

Zakakuje jakością i...ceną

Staranne wykonanie, mocne wnętrze, a cena taka niska? Gdzie tu jest haczyk? - pewnie się zastanawiasz. 
Przetestowałam laktatory Neno, zasięgałam opinii Mam. Wiem dzięki temu, że mimo bardzo niskiej ceny jak na laktator podwójny, otrzymasz najwyższą jakość produktu. 

Łatwo dostępne akcesoria zamienne

Przy intensywnym, codziennym używaniu laktatora co jakiś czas warto wymienić jego silikonowe elementy: membranę i zaworek. Wszystkie części zamienne są łatwo dostępne, znajdziesz jetutaj: membrana oraz zaworek.

Szybka naprawa gwarancyjna i laktator zastępczy 

A co, jeśli sprzęt ulegnie awarii? Wiele Mam nie może pozwolić sobie, aby zostać bez laktatora na czas gwarancji. Jeśli Twój laktator z jakiegoś powodu odmówi posłuszeństwa, marka Neno wysyła do Ciebie kuriera, który odbiera sprzęt, a Ty otrzymujesz laktator zastępczy. 

Waga 2.1 kg
Tryby pracy: Tryb stymulacji L1-L5, Tryb odciągania pokarmu L1-L9

Pojemność i rodzaj baterii: Akumulator litowo-jonowy 3.7 V 2000 mah

Czas do pełnego naładowania: Ok. 2 godziny

Czas pracy: Do 120 minut

Wejście: 5V 1A

Kabel ładujący: USB typ C

Wymiary pompy: 72x72x95 mm

Waga: 790 g

Kod EAN: 5902479672427

Kod CN: 84135020

Wymiary pudełka: 37.5 x31.5×11 cm

Waga pudełka: 2096 g

PN: PN NEN-MAM-LK005

Opinie

Napisz opinię

Laktator podwójny Neno Bueno

Laktator podwójny Neno Bueno

Niezwykle elegancki wygląd, solidne wykonanie i prostota użytkowania, to wszystko sprawia, że podwójny laktator Neno Bueno jest wyjątkowy.

Ten produkt można zobaczyć w naszym sklepie stacjonarnym.

30 innych produktów w tej samej kategorii: