Monitory oddechu Angelcare wypożyczenie Zobacz większe

Monitory oddechu Angelcare wypożyczenie

Nowy produkt

Cena obejmuje wypożyczenie 2 szt. monitorów oddechu na okres 1 miesiąca.

W komentarzu proszę podać termin wypożyczenia.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

65,04 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

OPIS:

Monitor oddechu (ruchu) Angelcare AC300 to urządzenie, które w warunkach domowych czuwa nad bezpieczeństwem dziecka podczas snu. Dwie płytki sensoryczne umieszczone pod materacem w łóżeczku rejestrują każdy ruch niemowlęcia, nawet tak delikatny jak ruch oddechowy klatki piersiowej podczas snu. W przypadku wystąpienia zagrażającego życiu bezdechu (20sek.) monitor uruchamia dźwiękowy i wizualny alarm. Dzięki temu możliwa jest szybka reakcja rodziców i natychmiastowe udzielenie pomocy (czasem sam sygnał dźwiękowy powoduje wybudzenie dziecka z głębokiego snu i powrót normalnego oddechu). Monitor jest urządzeniem całkowicie bezpiecznym dla dziecka. Płytki sensoryczne nie mają bezpośredniego kontaktu z dzieckiem, nie przewodzą prądu i nie emitują żadnej formy energii.

Charakterystyka urządzenia:

  • Alarm w przypadku wystąpienia bezdechu - w przypadku braku ruchu/oddechu przez 20 sekund, monitor uruchamia dźwiękowy i wizualny alarm.
  • Sygnał ostrzegawczy przed alarmem - po 15 sekundach braku ruchu/oddechu włącza się poprzedzający alarm sygnał ostrzegawczy.
  • Sygnalizacja ruchu/oddechu dziecka - każdy ruch/oddech sygnalizowany jest na monitorze poprzez miganie zielonej diody i dodatkowo dźwiękiem "tik" (opcjonalnie).
  • Regulacja czułości płytek - czułość płytek sensorycznych jest wstępnie ustawiona, w razie potrzeby można ją zmienić przy pomocy pokrętła znajdującego się z tyłu monitora.
  • Wskaźnik niskiego poziomu baterii - na monitorze zaświeca się lampka sygnalizująca niski poziom baterii i monitor wydaje dźwięk szybkiego "klikania".
  • Zasilanie bateryjne – 2 x AA (nie dołączone).
  • W zestawie – monitor i dwie płytki sensoryczne.

Opinie

Napisz opinię

Monitory oddechu Angelcare wypożyczenie

Monitory oddechu Angelcare wypożyczenie

Cena obejmuje wypożyczenie 2 szt. monitorów oddechu na okres 1 miesiąca.

W komentarzu proszę podać termin wypożyczenia.

25 innych produktów w tej samej kategorii: