WARSZTATY DLA RODZICÓW BLIŹNIĄT

 

Z myślą o przyszłych rodzicach bliźniąt, o szczególnej sytuacji z jaką przyjdzie im się zmierzyć przygotowaliśmy wyjątkowe warsztaty dla przyszłych Rodziców Podwójnego Szczęścia!

Zdając sobie sprawę jak wiele nietypowych sytuacji czeka Państwa opracowaliśmy nietypowy program edukacyjny.

Na naszych warsztatach dowiecie się na czym polega specyfika ciąży mnogiej, jakie niesie ze sobą zagrożenia i na co należy zwrócić szczególną uwagę.

Przygotujemy przyszłe mamy do porodu najczęściej spotykanego przy rozwiązywaniu ciąż mnogich, czyli przez cesarskie cięcie.

Pokażemy i nauczymy jak opiekować się wcześniakami, gdyby przyszło się Państwu zmagać ze zbyt wczesnym przyjściem dzieci na świat.

Na koniec zdradzimy jak poradzić sobie w codziennym życiu z dwójką niemowlaków, jak przy podwójnej radości pokonać podwójne kłopoty.

Oswoimy strach, obalimy mity, pomożemy przygotować się na przyjście na świat Podwójnego Szczęścia. Nasza warsztaty, to JEDYNE takie warsztaty WYŁĄCZNIE dla przyszłych rodziców bliźniąt.

Serdecznie Zapraszamy

 

Od 2020 roku prowadzimy zajęcia wyłącznie ON LINE. Dzięki czemu, wszyscy rodzice bliźniąt mogą do nas dołączyć.

 Gdyby nie mogli się Państwo połączyć na żywo, wszystkie spotkania są nagrane i dostępne po zakończeniu zajęć w dowolnym terminie. Zapisz się do naszej szkoły rodzenia dla rodziców bliźniąt!

CENA sześciu półtoragodzinnych spotkań 450 zł