Niania elektroniczna podwójna

Nowy produkt

Masz dwójkę dzieci ? Lub chcesz z różnej perspektywy móc ocenić sytuację dziecka w pokoju? Nie ma problemu! Ta niania ma 2 kamery !

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

365,04 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Dwustronna komunikacja

Działanie niani elektronicznej Babyline 5.1 opiera się na dwukierunkowej komunikacji, dzięki której rodzic i dziecko mogą się wzajemnie usłyszeć. Urządzenie wyposażone jest w 2 kamery pozwalające opiekunowi na bieżąco kontrolować aktywność maluszka. Produkt posiada funkcję automatycznego przełączania obrazu. Ponadto Babyline 5.1 dysponuje 8 uspokajającymi melodiami, które rodzic może uruchomić zdalnie.

Wszechstronność i bogaty zestaw funkcji

Dzięki wbudowanemu czujnikowi termicznemu niania elektroniczna Babyline 5.1 informuje o bieżącej temperaturze w pomieszczeniu. Regulowane statywy dają możliwość ustawienia kamer w optymalnej pozycji lub ich instalacji na ścianie. Odbiornik z wyraźnym kolorowym wyświetlaczem jest wyposażony w stabilny uchwyt podtrzymujący oraz w wydajną baterię. Niania elektroniczna działa także w trybie nocnym wspieranym przez czujnik światła o zasięgu 5 metrów, a czytelny podgląd obrazu umożliwia obserwację dziecka w ciemności.

Wydajna bateria i system oszczędzania energii

Babyline 5.1 posiada wytrzymałą baterię o pojemności 750 mAh. System oszczędzania energii VOX pozwala urządzeniu pracować w trybie czuwania i uruchamia je tylko wtedy, gdy wykryje dźwięk, informując rodzica o zdarzeniu. Dzięki energooszczędnemu trybowi funkcjonowania produkt działa do 24 godzin bez konieczności ładowania.

Bardzo duży zasięg działania

Urządzenie oferuje bardzo duży zasięg działania, dzięki czemu monitorowanie aktywności dziecka możliwe jest nawet z odległości 300 metrów. W przypadku utraty zasięgu, zmiany temperatury w pomieszczeniu, przebudzenia dziecka czy niskiego poziomu naładowania baterii Babyline 5.1 wysyła powiadomienia. Rozbudowane funkcje urządzenia pozwalają zapisywać w nim planowane pory karmienia, o których system powiadomień również będzie przypominać.

Opinie

Napisz opinię

Niania elektroniczna podwójna

Niania elektroniczna podwójna

Masz dwójkę dzieci ? Lub chcesz z różnej perspektywy móc ocenić sytuację dziecka w pokoju? Nie ma problemu! Ta niania ma 2 kamery !

17 innych produktów w tej samej kategorii: