Szkoła Rodzenia ON LINE View larger

Online only

Szkoła Rodzenia ON LINE

New product

This product is no longer in stock

284,55 zł

Add to wishlist

Volume discounts

QuantityPriceYou Save
2 234,55 zł Up to 100,00 zł

Reviews

Grade 
2021-03-22

Polecamy!

Wzięliśmy udział w zajęciach kilka miesięcy temu. Postanowiłam wystawić komentarz, ponieważ wiele rad, które otrzymaliśmy na kursie stało się dla nas bezcenne. SOK się naprawdę sprawdza! Nie szukaliśmy innych rozwiązań, postanowiliśmy posłuchać się wskazówek otrzymanych na kursie i podziałało. Przesypiamy noce, choć nie całe, umiemy uśpić jednocześnie obydwoje dzieci! Da się!

  Grade 
  2021-03-01

  Świetne zajęcia.

  Bardzo polecam tą serię wykładów. Ważne jest to, że dowiedzieliśmy się o specyfice życia z bliźniakami które znacząco się różni od jedynaków. Informacje przekazywane są bez "lania wody" - same konkrety. Zagadnienia poparte są doświadczeniem prowadzących, oraz konkretnymi przykładami, wziętymi z życia. W czasie kursu, otrzymaliśmy dużo praktycznych porad. Bardzo polecamy.

   Grade 
   2021-01-10

   Bardzo fajne zajęcia

   Bardzo fajne zajęcia, pełne humoru i zdystansowanego podejścia. Cieszymy się, że wzięliśmy w nich udział, bo dzięki temu jesteśmy pełni optymizmu. Polecamy!

    Grade 
    2020-12-18

    Polecam!

    Bardzo fajne, niestandardowe podejście. Dodatkowo obecność innych par w tej samej sytuacji, powoduje, że człowiek nie czuje się jak "jednorożec" i ma odwagę pytać o dziwne rzeczy :-)

     Grade 
     2020-11-24

     Skarbnica wiedzy

     Polecamy udział w Szkole Rodzenia dla rodziców bliźniąt prowadzonej przez Panią Małgosię i Panią Jolę! Ogromne źródło wiedzy i doświadczenia "z pierwszej ręki". Bardzo cenne praktyczne informacje, w przeciwieństwie do zwykłej szkoły rodzenia.

      Grade 
      2020-10-12

      Świetna sprawa!

      Rodzice bliźniaków są pozostawieni sami sobie z wieloma problemami i obawami. Dzięki tej "szkole" jesteśmy pozytywnie nastawieni do tego, co nas czeka. Wiemy, że z wieloma rzeczami będziemy musieli radzić sobie inaczej! Dziękujemy!

       Grade 
       2020-09-14

       Bardzo pomocny kurs!

       Ta szkoła okazała się strzałem w 10! Ogromną zaletą jest to, ze Panie prowadzące same są mamami bliźniąt i dzielą się fachową wiedzą zarówno z zakresu położnictwa, jak i własnym bogatym doświadczeniem. Bardzo praktyczne, przydatne tematy szkoleń, konkretne porady. Zajęcia były prowadzone w formie interaktywnej z możliwością zadawania pytań. Myślę, że dla rodziców bliźniąt żadna tradycyjna szkoła rodzenia nie przyniesie tylu przydatnych informacji, co ten kurs. Polecam serdecznie!

        Write your review!

        Write a review

        Szkoła Rodzenia ON LINE

        Szkoła Rodzenia ON LINE

        30 other products in the same category: